I edycja – 1993/1994

I. Jakub Duda, I LO w Gdańsku
II. Adam Zalasiński, Zespół Szkół im. Norwida w Częstochowie
III. Arkadiusz Żotkiewicz, I LO w Zabrzu
IV. Beata Zalewska, I LO w Siedlcach
V. Tomasz Dziuk, Lic. Katolickie w Częstochowie
VI. Hanna Filipczyk, LO Społ. Tow. Oświatowego w Tychach
VII. Marek Jaśkowski, Społ. LO „Poltech” w Toruniu
VIII. Bogna Krysińska, III LO w Gdyni (III kl.)
IX. Patrycja Trzaska, III LO w Katowicach
X. Filip Przybylski-Lewandowski, LO w Wieluniu
XI. Marek Piotrowski, LO w Łosicach
XII. Józef Koczar, I LO w Żorach
XIII. Łukasz Nitkowski, Zesp. Szkół Ogólnokszt. nr 3 w Poznaniu
XIV. Dariusz Ociepa, Zesp. Szkół im. Norwida w Częstochowie
XV. Agnieszka Olejnik, II LO w Kaliszu
XVI. Marcin Kraszewski, II LO w Toruniu
XVII. Piotr Świstun, II LO w Bydgoszczy

II edycja – 1994/1995

I. Bogdan Brożyna, LO w Kolbuszowej
II. Agnieszka Wojtas, Zesp. Szkół im. Norwida w Częstochowie
III. Sławomir Kubat, I LO w Częstochowie
IV. Aleksander Zioło, I LO w Żorach
V. Daniel Polasiński, I LO w Sanoku
VI. Jan Koleśnik, LO w Giżycku
VII. Michał Zieliński-Baran, II LO w Częstochowie
VIII. Krzysztof Ratnicyn, LO w Górze Sląskiej
IX. Lesław Grzonka, II LO w Rybniku
X. Joanna Chrzanowska, Katolickie LO w Częstochowie
XI. Roman Łukasik, I LO w Gorlicach
XII. Rafał Mistarz, VII LO w Krakowie
XIII. Andrzej Mącznik, I LO w Kielcach
XIV. Michał Kot, III LO w Lublinie
XV. Martin Bożek, Zesp. Szkół Mech.-Elektr. w Chrzanowie
XVI. Bernard Błażkiewicz, IV LO w Toruniu
XVII. Wojciech Sudoł, LO w Kolbuszowej
XVIII. Mikołaj Ziółkowski, VI LO w Gdyni
XIX. Szymon Ciarkowski, I LO w Gdańsku
XX. Marcin Deja, I LO w Nowym Sączu
XXI. Adam Sulikowski, VIII LO we Wrocławiu
XXIII. Tomasz Krukowski, I LO w Giżycku

III edycja – 1995/1996

I. Sebastian Sykuna, II LO w Gdyni
II. Marcin Całbecki, II LO w Bydgoszczy
III. Cezary Przygodzki, Zesp. Szkół Techn. w Ostrowie Wlkp.
IV. Tomasz Hatylak, I LO w Sanoku
V. Robert Szczęsny, I LO w Augustowie
VI. Krzysztof Sokoła, Zesp. Szkół im. Norwida w Częstochowie
VII. Piotr Słowik, Zesp. Szkół Mech.-Elektr. w Chrzanowie
VIII. Grzegorz Płatek, II LO w Częstochowie
IX. Ewa Kraszewska, II LO w Toruniu
X. Michał Raj, I LO w Sieradzu
XI. Ilona Budzbon, VI LO w Gdyni
XII. Łukasz Grylewicz, VI LO w Bydgoszczy
XIII. Bogusław Budziński, I LO w Bolesławcu
XIV. Julita Tumidajewicz, I LO w Suwałkach
XV. Katarzyna Łakoma, I LO w Żorach
XVI. Piotr Olszewski, Zesp. Szkół Elektron. w Jeleniej Górze (IV kl.)
XVII. Marek Raczyński, I LO w Lubinie
XVIII. Anna Stusowska, I LO w Jaśle
XIX. Anna Pastuła, LO w Kolbuszowej
XX. Patryk Koralewski, II LO w Kaliszu (II kl.!)
XXI. Przemysław Król, LO w Terespolu
XXII. Maria Sobolewska, II LO w Krakowie (III kl.)

IV edycja – 1996/1997

I. Michał Balcerzak, I LO w Sieradzu
II. Piotr Roszak, II LO w Toruniu
III. Marek Puwalski, IV LO w Toruniu
IV. Łukasz Kulesa, I LO w Rybniku
V. Krzysztof Żebryk, Zesp.Szkól Ogólnokszt. w Koszalinie
VI. Anna Skowrońska, LO w Kolbuszowej
VII. Paweł Lenartowicz, Zesp. Szkół Zawod. nr 1 w Tomaszowie Maz.
VIII. Tomasz Szwiec, Zesp. Szkół Ekon.-Gastron. w Tarnowie
IX. Przemysław Ura, I LO w Lubinie
X. Przemysław Domagała, XXVI LO w Łodzi
XI. Marcin Semeniuk, LO w Terespolu
XII. Sebastian Frydrych, Zesp. Szkół Gastron. w Poznaniu
XIII. Michał Wasiak, LO w Łowiczu
XIV. Michał Mężykowski, II LO w Warszawie
XV. Bartłomiej Glapiński, I LO w Lubinie
XVI. Agnieszka Koniewicz, V LO w Szczecinie
XVII. Katarzyna Fojcik, II LO w Rybniku
XVIII. Anna Zawadzka, II LO w Sopocie
XIX. Magda Ziętek, I LO w Jeleniej Górze
XX. Monika Bareła, Zesp. Szkół Zawod. w Myszkowie
XXI. Adam Bożko, II LO w Bielsku Podl.

V edycja – 1997/1998

I. Hanna Maroń, IV LO w Toruniu
II. Radosław Gębski, LO w Rypinie
III. Rafał Morek, LO w Wejherowie
IV. Łukasz Płaza, I LO w Koszalinie
V. Anna Chełmińska, XV LO w Łodzi
VI. Anna Stępień, I LO w Ostrowcu Świętokrz.
VII. Tomasz Szuba, LO w Kolbuszowej
VIII. Wojciech Wnuk, II LO w Puławach
IX. Piotr Dudowicz, XXVI LO w Łodzi
X. Mirosław Jońca, II LO w Szczecinie (kl. III)
XI. Małgorzata Brzózka, II LO w Częstochowie
XII. Marta Rawłuszko, LO Tow. Salezjańskiego w Bydgoszczy
XIII. Karolina Szymańska, I LO w Kutnie (kl. III)
XIV. Jakub Jakubowski, I LO w Tomaszowie Maz.
XV. Aleksandra Stangret, II LO w Kaliszu (kl. II!)
XVI. Łukasz Jasina, LO w Hrubieszowie (kl. III)
XVII. Paweł Jurek, Zesp. Szkół Mech.-Elektr. w Tarnowie (kl. III!)
XVIII. Żaneta Zemła, I LO w Częstochowie
XIX. Agnieszka Tyska, I LO w Płońsku
XX. Joanna Śnieżek, I LO w Sanoku (kl. III)
XXI. Wojciech Domański, II Społ. LO w Ostrołęce (kl. III)
XXII. Piotr Kołodziejczyk, I LO w Sanoku
XXIII. Monika Łuchniak, IV LO w Częstochowie

VI edycja - 1998/1999

I. Katarzyna Witkowska, V LO w Toruniu
II. Sabina Oleksy, I LO w Nowym Sączu
III. Marika Werner, I LO w Koszalinie
IV. Joanna Fraszczyk,  Gimnazjum Językowe w Łodzi
V. Marcin Komosa, LO im. Staszica w Lublinie
VI. Jarosław Soja, Katolickie LO w Częstochowie
VII. Ewa Musiał, LO w Żninie
VIII. Katarzyna Korzeniewska, III LO w Gdyni
IX. Paweł Kutrowski, LO w Sulechowie
X. Michał Trowski, III LO w Gdyni
XI-XII. Szymon Karpierz, II LO w Nowym Sączu
Marcin Szlaszyński, I LO w Suwałkach
XIII. Mirosław Jońca, II LO w Szczecinie
XIV. Maciej Zakrzewski, IV LO w Olkuszu
XV-XVI. Rafał Malujda, I LO w Szczecinie
Michał Strzelecki, I LO w Żninie
XVII-XVIII. Krzysztof Kubacki, VII LO w Krakowie
Agnieszka Podsiadła, I LO w Sieradzu
XIX. Justyna Łukaszewicz, I LO w Augustowie
XX. Dariusz Kowalczyk, III Społeczne LO w Ostrołęce
XXI. Edyta Wilczewska, III LO w Białymstoku
XXII-XXIII. Katarzyna Kojtych, LO im. B.Prusa w Żarach
Jakub Wudarski, I LO w Kutnie
XXIV. Piotr Król, II LO w Nowym Sączu
XXV. Michał Kruszwicki, I LO w Kaliszu
XXVI. Igor Roman, I LO w Szczecinku
XXVII. Tomasz Gromadzki, I LO w Grajewie

VII edycja – 1999/2000

I. Marcin Stępień, II LO w Gdyni
II. Ewelina Bogusławska, Szkoła Europejska w Łodzi
III. Marcin Wojciechowski, I LO w Łodzi
IV. Dominika Janicka, III LO w Gdyni
V-VI. Marta Malicka, I LO w Chorzowie
Urszula Nesterowicz, VIII LO w Krakowie
VII. Łukasz Przybyłek, II LO w Lubinie
VIII. Justyna Trocka, I LO w Suwałkach
IX. Małgorzata Guszcz, II LO z BJN w Bielsku Podlaskim
X. Jolanta Golanowska, III LO w Gdyni
XI. Małgorzata Górska, I LO w Gorzowie Wielkopolskim
XII. Tomasz Czerwoniak, LO w Nowej Soli
XIII. Tomasz Sęk, I LO w Koszalinie
XIV. Katarzyna Grzelak, II LO w Ciechanowie
XV. Izabela Czarnota, II LO w Kołobrzegu
XVI. Agata Bzdyń, I LO w Zamościu
XVII. Anna Chmiel, VI LO w Krakowie
XVIII. Mateusz Machaj, XVI LO we Wrocławiu
XIX. Bartosz Panek, I LO w Lublinie
XX. Krzysztof Wicher, I LO w Koszalinie
XXI. Aleksandra Kustra, V LO w Toruniu

VIII edycja – 2000/2001

I. Igor Roman, I LO w Szczecinku
II. Marta Świdowska, III LO w Kaliszu
III. Tomasz Pabiański, I LO w Kaliszu
Magdalena Piotrowska, I LO w Gorzowie Wlkp.
IV. Maciej Próchniak, II LO w Lublinie
V. Ewelina Malinowska, II LO w Kaliszu
Monika Żuchowska, VI LO w Radomiu
VI. Joanna Sinkiewicz, I LO w Kielcach
VII. Michał Stela, XV LO w Krakowie
VIII. Magdalena Opyrchał, IV LO w Toruniu
IX. Agata Bzdyń, I Społ. LO w Zamościu
X. Adam Błaszkiewicz, I LO w Brodnicy
XI. Marcin Serafi n, II LO w Kędzierzynie Koźlu
XII. Mariusz Andrzejczak, II LO w Sopocie
XIII. Karolina Bogusławska, Szkoła Europejska w Łodzi
XIV. Monika Serkies, I LO w Legnicy
XV. Anna Żaczek, LO w Łowiczu
XVI. Agnieszka Bojarska, III LO w Gdyniu
XVII. Kamila Kowalczyk, I LO w Kutnie
XVIII. Adama Kapała, II LO w Warszawie
XIX. ZS im. C.K. Norwida w Częstochowie

IX edycja – 2001/2002

I. Agnieszka Hajos, V LO w Krakowie
II. Wojciech Urbanowicz, I LO w Suwałkach
III. Julita Chrzanowska, I LO w Kielcach
IV. Justyna Szewczyk, I LO w Będzinie
V. Paweł Maślona, II LO w Kędzierzynie-Koźlu
VI. Marcin Lachowicz, ZS Ogólnokszt. nr 2 w Koszalinie
VII. Karina Polak, LO w Praszce
VIII. Katarzyna Gabrych, II LO w Łodzi
IX. Monika Wojciechowska, I LO w Grudziądzu
X. Katarzyna Stanek, II LO w Kędzierzynie-Koźlu
XI. Arkadiusz Szczepanik, LO w Łowiczu
XII. Adam Kiljan, II LO w Rybniku
XIII. Aleksandra Urbanowska, I LO w Gorzowie Wlkp.
XIV. Maciej Konarski, IV LO w Olkuszu
XV-XVIII. Rafał Łukasik, Zespół Szkół w Polkowicach
Michał Penkala, XIII LO w Szczecinie
Paweł Wasilewski, I LO w Augustowie
Aleksandra Zalewska, I LO w Sieradzu
XIX-XX. Jaromir Cysek, I LO w Łodzi
Helena Kopernok, LO w Rydułtowych
XXI. Przemysław Poznański, II LO w Kędzierzynie-Koźlu
XXII. Marcin Bedner, XIII LO w Szczecinie

X edycja – 2002/2003

I. Joanna Górska, IV LO w Toruniu
II. Piotr Zamelski, II LO w Opolu
III. Łukasz Trembulak, ZS nr 1 – LO w Wałbrzychu
IV. Łukasz Ambroży, III LO w Opolu
V. Jaromir Cysek, I LO w Łodzi
VI. Katarzyna Procyk, II LO w Olsztynie
VII. Magdalena Plakwicz, LO w Żurominie
VIII. Monika Skocz, V LO w Krakowie
IX. Daria Krzyżanowska, I LO w Grudziądzu
X. Andrzej Zając, ZS-LO w Stalowej Woli
XI. Artur Gątowski, I LO w Legnicy
XII. Anna Matczak, LO w Strzelcach Kraj.
XIII. Anna Niedźwiecka, I LO w Łomży
XIV. Michał Penkala, XIII LO w Szczecinie
XV. Paweł Goleniowski, I LO w Dąbrowie Górn.
XVI. Łukasz Połatyński, II LO w OLsztynie
XVII. Aleksandra Szarek, ZSO-LO w Malborku
XVIII-XIX. Monika Bednarek, I LO w Lublinie
Anna Sokołowska, I LO w Grudziądzu
XX. Julita Zawadzka, II LO w Piotrkowie Tryb.
XXI. Ewa Iwańska, I LO w Słupsku
XXII. Jan Wróblewski, I LO w Koszalinie

XI edycja – 2003/2004

I. Piotr Drzewiecki, XIII LO w Szczecinie
II. Michał Ziółkowski, LO w Kole
III. Monika Włodarczyk, V LO w Krakowie
IV. Tomasz Tylus, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu
V. Barbara Ubowska, III LO w Opolu
VI. Maciej Drogoń, I LO w Katowicach
VII. Grzegorz Ilnicki, I LO w Gdańsku
VIII. Kamila Kędzierska, II LO w Nowym Sączu
IX. Szymon Krajnik, X LO w Toruniu
X. Olga Dzilińska, I LO w Ciechanowie
XI. Marek Kaczyński, II LO w Knurowie
XII. Rafał Królikowski, I LO w Koszalinie
XIII. Elżbieta Kurzępa, I LO w Rzeszowie
XIV. Artur Gątowski, I LO w Legnicy
XV. Barbara Koźbiał, V LO w Krakowie
XVI. Maciej Bocheński, ZS nr 2 w Wałbrzychu
XVII. Paweł Urbański, ZS nr 1 w Wałbrzychu
XVIII. Agata Kostrzewa, LO w Łowiczu
XIX. Natalia Cabaj, II LO w Warszawie
XX. Marcin Słomczyński, V LO w Krakowie
XXI. Jan Paweł Mroczek, II LO w Ciechanowie
XXII. Urszula Fronczek, I LO w Łomży

XII edycja – 2004/2005

I. Łukasz Wieczorek, II LO w Opolu
II. Michał Indan-Pykno, X LO w Toruniu
III. Łukasz Jagiellowicz, I lo w Gorzowie Wlkp.
IV. Tomasz Piecha, II LO w Rybniku
V. Michał Chrabąszcz, I LO w Kielcach
VI. Magdalena Krzysztoporska, XIII LO w Szczecinie
VII. Magdalena Radek, I LO w Kielcach
VIII. Michał Jabłoński, II LO w Rybniku
IX. Monika Zawadzka, V LO w Krakowie
X. Katarzyna Żakowska, I LO w Białymstoku
XI. Aleksandra Puczko, XIII LO w Szczecinie
XII. Wojciech Cieszewski, I LO w Koszalinie
XIII. Łukasz Zieliński, I LO w Legnicy
XIV. Luiza Modzelewska, II LO w Wałbrzychu
XV. Maria Pobóg-Lenartowicz, Publ. LO nr 2 w Opolu
XVI. Krzysztof Gajdziński, I LO w Suwałkach
XVII. Joanna Groniak, V LO w Krakowie
XVIII. Adam Cisowski, XI LO w Warszawie
XIX. Rafał Królikowski, I LO w Koszalinie
XX. Michał Kłodawski, LO Tow. Szkolnego w Bielsku Białej
XXI. Bartosz Sobolewski, XXXIII LO w Warszawie

XIII edycja – 2005/2006

I. Maciej Zaleśkiewicz, IV LO w Toruniu
II. Aleksandra Pudłowska, I LO w Kutnie
III. Piotr Semeniuk, II LO w Kędzierzynie Koźlu
IV. Mateusz Kamiński, ZSO w Kętrzynie
V. Łukasz Jagiełłowicz, I LO w Gorzowie Wlkp.
VI-VII. Michał Gajdus, I LO w Grudziądzu
Patryk Wawrzyński, I LO w Białymstoku
VIII-IX. Marek Cichecki, I LO w Łodzi
Dominik Szkudlarz, II LO w Kaliszu
X. Piotr Talaga, V LO w Krakowie
XI. Karol Karpiński, XIII LO w Szczecinie
XII. Maciej Juzaszek, V LO w Krakowie
XIII. Olga Sachanbińska, II LO w Opolu
XIV-XV. Katarzyna Borowiec, I LO w Opatowie
ŁukaszDyrda, VLO w Krakowie
XVI. Piotr Skalimowski, III LO w Białymstoku
XVII. Klaudia Dobras, II LO w Rybniku
XVIII. Anna Turek, VIII LO w Warszawie
XIX. Michał Madej, I LO w Koszalinie
XX. Piotr Muller, II LO w Słupsku
XXI. Filip Ostrowski, III LO w Opolu

XIV edycja – 2006/2007

I. Michał Gajdus, I LO w Grudziądzu
II. Rafał Zawisza, Liceum Sióstr Prezentek w Rzeszowie
III. Bartosz Wołodkiewicz, Zespół Szkół nr 2 w Wałbrzychu
IV. Anna Borgosz, ZSO nr 2, II LO w Nowym Sączu
V. Sylwia Szymańska, I LO w Zamościu
VI. Piotr Muller, II LO w Słupsku
VII. Katarzyna Ciepiela, IX LO w Częstochowie
VIII. Tomasz Gawarecki, V LO w Krakowie
IX. Sławomir Lerman, I LO w Łodzi
X. Maciej Toroń, V LO w Krakowie
XI. Joanna Kukułka, I LO w Mielcu
XII. Wojciech Bazan, II LO w Rybniku
XIII. Witold Małecki, Zespół Szkół nr 14 we Wrocławiu
XIV. Anna Kowalczyk, Zespół Szkół nr 2, LO Opatów
XV. Agnieszka Birnbaum, II LO w Słupsku
XVI. Wojciech Janiak, II LO w Koninie
XVII. Jakub Marczyk, I LO w Gorzowie Wielkopolskim
XVIII. Magdalena Tywoniuk, III LO w Lublinie
XIX. Maciej Pałka, III LO w Białymstoku
XX. Jan Sowa, XIII LO w Szczecinie
XXI. Aleksander Kędzieja, Zespół Szkół nr 1 w Wałbrzychu

XV edycja – 2007/2008

I. Natalia Maksanty, I LO w Lublinie
II-III. Agata Koczorowska, IV LO w Toruniu
Witold Małecki, XIV LO we Wrocławiu
IV. Marek Zaniewski, I LO w Białymstoku
V. Adam Płoszka, I LO w Raciborzu
VI. Michał Taranowicz, V LO w Krakowie
VII. Beata Baran, V LO w Krakowie
VIII. Dagmara Krysiak, II LO w Słupsku
IX. Maciej Pisz, II LO w Lublinie
X. Maciej Simm, I LO w Wałbrzychu
XI. Anna Hadziewicz, LO w Kętrzynie
XII. Przemysław Brzuszczak, II LO w Koninie
XIII. Krzysztof Chmielewski, II LO w Kaliszu
XIV. Konrad Iwiński, LO ss. Prezentek w Rzeszowie
XV. Mateusz Zarzycki, I LO w Koszalinie
XVI-XIX. Piotr Biełło, ZS nr 2 w Wałbrzychu
Bartosz Iwański, I LO w Sieradzu
Piotr Kuźnicki, I LO w Koszalinie
Piotr Leonarski, II LO w Warszawie
XX. Katarzyna Kublicka, I LO w Przemyślu
XXI. Krzysztof Szczerba, XIV LO we Wrocławiu

XVI edycja – 2008/2009

I. Bartosz Wołodkiewicz, II LO w Wałbrzychu
II. Krzysztof Chmielewski, II LO w Kaliszu
III. Kinga Kuzimkowska, IV LO w Toruniu
IV. Piotr Eckhardt, IV LO w Rzeszowie
V. Agnieszka Biała, II LO w Kędzierzynie-Koźlu
VI. Paweł Ochmann, ZS Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie
VII-VIII. Przemysław Kaczmarek, I LO w Sieradzu
Dagmara Krysiak, II LO w Słupsku
IX. Adrian Kardaś, I LO w Kielcach
X. Ewa Sładek, V LO w Krakowie
XI. Bartłomiej Babańczyk, II LO w Warszawie
XII. Witold Małecki, XIV LO we Wrocławiu
XIII. Agnieszka Chamera, II LO w Starachowicach
XIV. Piotr Żelek, XIII LO w Szczecinie
XV. Mateusz Mroczek, V LO w Krakowie
XVI. Kamil Słomiany, I LO w Zamościu
XVII-XVIII. Marek Suska, III LO w Gliwicach
Anna Lech, V LO w Krakowie
XIX. Łukasz Borowy, I LO w Gorzowie Wlkp.
XX. Karol Szymański, I LO w Bydgoszczy
XXI-XXII. Anita Garnuszek, LXIV LO w Warszawie Tomasz Kordala, I LO w Łodzi

XVII edycja - 2009/2010

I. Dawid Ziółkowski, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Bydgoszcz
II. Aleksander Brzozowski, XIII LO - Szczecin
III. Mateusz Niedziela, I LO im. St. Staszica - Lublin
IV. Michał Rybarczyk, II LO - Inowrocław
V. Szymon Żywicki, Publiczne LO nr II - Opole
VI. Kacper Krawczyk, I LO im. E. Dembowskiego – Zielona Góra
VII. Adrian Kardaś, I LO im. St. Żeromskiego- Kielce
VIII. Jakub Osajda, I LO im. St. Żeromskiego- Kielce
IX. Piotr Wenski, I LO - Elbląg
X. Jakub Nowicki, VIII LO im. Władysława IV - Warszawa
XI. Małgorzata Klaja, V LO im. A. Witkowskiego-Kraków
XII. Maciej Dołęgiewicz, II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej - Białystok
XIII. Maja Frontczak, LXIV LO im. St. I. Witkiewicza - Warszawa
XIV. Michał Urbańczyk, II LO im. M. Konopnickiej – Nowy Sącz
XV. Maciej Treter, I LO im. T. Kościuszki - Legnica
XVI. Piotr Lorenc, I LO im. St. Dubois - Koszalin
XVII. Marcin Michna, II LO - Łańcut
XVIII. Agnieszka Wisła, ZSO Publiczne LO nr III - Opole
XIX. Mateusz Jasnosz, I LO im. E. Dembowskiego – Zielona Góra
XX. Iga Pułka, IV LO im. T. Chałubińskiego - Radom
XXI. Łucja Homa, LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II - Rzeszów

XVIII edycja - 2010/2011

I. Szymon Żywicki (III klasa) Publiczne LO nr II im. Marii Konopnickiej w Opolu

II. Witold Jakub Nowicki (III klasa) VIII LO im. Króla Władysława IV w Warszawie

III. Aleksander Brzozowski (III klasa) XIII LO w Szczecinie

IV-V. Krzysztof Trnka (II klasa) XIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

IV-V. Dorota Wieczorkowska (II klasa) XIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

VI. Monika Kalandyk (III klasa) LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie

VII. Jakub Grygutis (II klasa) Katolickie LO im. Św. Jana Bosko w Sosnowcu

VIII. Adam Cichocki (III klasa) I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

IX. Wiktor Podsiadło (III klasa) I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach

X. Oliwier Pietrzykowski (II klasa) II LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu

XI. Joanna Fasula (III klasa) IV LO im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu

XII. Oksana Kijaszko (II klasa) I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach

XIII. Mariusz Braszkiewicz (III klasa) I LO im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku

XIV. Maciej Stawiski (I klasa) IV LO im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu

XV. Hubert Resmer (III klasa) Ogólnokształcące Liceum Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki w Gdyni

XVI. Dorota Strzałkowska (I klasa) I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie

XVII. Wojciech Mrozowski (III klasa) XXVI LO im. K.K. Baczyńskiego w Łodzi

XVIII. Artur Lesner (III klasa) VI LO im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni

XVIII. Konrad Poręba (II klasa) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Nowym Sączu

XX. Adrian Król (I klasa) I LO im. M. Kopernika w Łodzi

XXI. Agata Lizak (I klasa) ZS nr 1 im. J. Korczaka w Łańcucie

XIX edycja - 2011/2012

I. Kacper Górniak II Społ. LO w Żarach

II. Ewa Sieteska II LO w Rzeszowie

III. Patryk Gacka I LO w Bydgoszczy

IV. Bartłomiej Zydel II LO w Kędzierzynie Koźlu

V. Rafał Barcikowski LXIV LO w Warszawie

VI. Michał Tutaj I LO w Częstochowie

VII. Mateusz Tomczyk II LO w Kaliszu

VIII. Michał Maruszak II LO w Kwidzynie

VIII. Michał Sikora I LO w Koszalinie

X. Adam Zeler I LO w Oleśnie

XI. Michał Karczmarski I LO w Poznaniu

XII. Piotr Mikusek LO w Pionkach

XIII. Maciej Wszółkowski LO w Ustce

XIV. Maciej Gil VIII LO w Warszawie

XV. Hubert Kwiecień I LO w Kielcach

XVI. Maciej Ratajczak I LO w Grudziądzu

XVII. Wojciech Płóciennik II LO w Koszalinie

XVIII. Kacper Baran V LO w Krakowie

XVIII. Jakub Grygutis III LO w Katowicach

XX. Klaudia Siokało II LO w Nowym Sączu

XXI. Paweł Komendziński V LO we Wrocławiu

XXI. Weronika Miga II LO w Olsztynie

XX edycja - 2012/2013

1-10 Laureaci – wyniki superfinału procesowego

11-21 Pozostali Laureaci

  1. Wojcieszak Mateusz – VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu - 18,21pkt
  2. Brodziak Szymon – III LO im. A. Mickiewicza w- 15,50 pkt
  3. Jagielska Aleksandra – Społ. LO w Żarach – 15,21 pkt      
  4. Juściński Paweł – Publ. LO nr II w Opolu – 14,53 pkt
  5. Łanucha Urszula – XIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu – 13,50 pkt
  6. Niewiadomski Igor – XIII LO w Szczecinie – 12,21 pkt
  7. Bień Dominik – IV LO im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu – 12,21 pkt
  8. Wiktorowski Dawid – II LO im. M. Konopnickiej w Inowrocławiu – 11,50 pkt
  9. Szymoniak Mateusz – III LO im. M. Kopernika w Kaliszu – 11,50 pkt
  10. Szpunar Agata – II LO im. Płk. Lisa-Kuli w Rzeszowie – 10,00 pk
  11. Kudliński Paweł – I LO im. Lotników Polskich w Oleśnie - 24,8 pkt
  12. Bernat Tomasz – IV LO im. H. Sawickiej w Kielcach -  23,4 pkt
  13. Kałużna Roksana – XVI LO im. Polonii belgijskiej we Wrocł- 23,4 pkt
  14. Bujok Lucyna – II LO im. A.Frycza- Modrzewski w Rybniku   - 22,6 pkt
  15. Lipski Łukasz -  I LO im. T. Kościuszki w Łomży- 22,2 pkt
  16. Romanowska Daria – I LO im. Paderewskiego w Wał-  21,0 pkt
  17. Suchcicka Klaudia – I LO im. Ge. J. Bema w Ostrołęce - 21,0 pkt
  18. Lewandowski Jacek- II LO im. T. Kościuszki w Kaliszu - 20,8 pkt
  19. Jakimowicz Grzegorz – XIII LO w Szczecinie - 20,8 pkt
  20. Madej Jakub – V LO im. A. Witkowskiego w Krakowie -  20,6 pkt
  21. Bar Maciej – Publ. LO im. Jana Pawła II, Sióstr Prezentek w- 20,2 pkt